Halkla İlişkiler ve Reklamcılık

AnasayfaAkademikFakültelerİletişim FakültesiHalkla İlişkiler ve Reklamcılık
Halkla ilişkiler ve reklamcılık sektörlerinde görev alabilecek donanımlara sahip, iş yaşamında iletişim becerilerini ve teknolojilerini etkin bir şekilde kullanabilen, analiz yapabilen, iletişim stratejileri oluşturabilen, sosyal sorumluluk alabilen, edindikleri becerileri çoklu ortamlara taşıyabilen, mesleki pratiklerinde kamu yararını gözeten, dünyaya ve kendisine eleştirel bakabilen, öncü, araştırma ve uygulama odaklı mezunlar yetiştirmek hedeflenmektedir.

Akademik Kadro
Fakültemiz kendi alanlarında çalışmalar gerçekleştirmiş, aynı zamanda sektörel deneyime sahip, güçlü bir akademik kadro ile meslek elmanları ve bilim insanlarını yetiştirmeyi hedefleyen, farklı eğitim ekollerini benimsemiş, ulusal ve uluslararası başarılara sahip öğretim elemanlarına sahiptir.

 

Fakülte İmkânları

Derslik İmkanları: Dersliklerimizde günümüz teknolojisine uygun olarak akıllı tahta ve projeksiyon cihazları bulunmaktadır.

Laboratuvarlar: Mesleki eğitim laboratuvarı bulunmaktadır.

Bilgisayar Laboratuvarları: 60 bilgisayardan oluşan bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır.

Seminer salonları: Bir adet toplantı ve seminer salonu mevcuttur.

Kütüphane: Ankara Medipol Üniversitesi Merkez Kütüphanesinden yararlanılmaktadır.

Sosyal ve sportif etkinlikler ile kulüp ve toplulukları: Öğrencilerimiz Ankara Medipol Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı’nın öğrencilere yönelik verdiği sosyal, spor kültürel, danışma ve rehberlik faaliyetlerinden yararlanabilmektedir.

Kafeterya ve yemekhane olanakları: Ankara Medipol Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı beslenme birimi üniversitemizin tüm öğrencileri için öğle yemeği verilmesini  organize etmektedir. Okulumuzun yemekhane hizmetinden yararlanmak isteyen öğrenci grubunun özelliklerini dikkate alarak enerji ihtiyaçlarını karşılayan yeterli ve dengeli beslenme ilkelerine uygun ve mevsim özelliklerine göre günlük menüler oluşturulmaktadır.

 

Erasmus
Bölümümüzün Avrupa Birliği Socrates/Erasmus öğrenci değişim programları çerçevesinde çeşitli üniversitelerle karşılıklı anlaşma çalışmaları devam etmektedir. Öğrencilerimizin değişik kültürlerle tanışması desteklenmektedir.

Akademik Takvim

AKADEMİK

TAKVİM

Ulaşım ve İletişim

ULAŞIM

İLETİŞİM

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com