Akademik Eğitim Kadrosu

AnasayfaÜniversiteAkademik Eğitim Kadrosu

(Liste, bölüm,ünvan ve isme göre alfabetik olarak sıralanmıştır.)

İktisadi ve Sosyal Bilimler Fakültesi

Psikoloji Programı

text
Adı Soyadı Doç. Dr. Müjde KOCA ATABEY
E-Posta [email protected]

 

text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi Beril TÜRKOĞLU DEMİREL
E-Posta [email protected]

 

text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi Cihat ÇELİK
E-Posta [email protected]

 

text
Adı Soyadı Dr.Öğr.Üyesi İbrahim YİĞİT
E-Posta [email protected]

 

text
Adı Soyadı Arş. Gör. Elif ERGİN
E-Posta [email protected]

 

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Beslenme ve Diyetetik Programı

text
Adı Soyadı Prof. Dr. Nevin ŞANLIER
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi Pınar GÖBEL
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi Sine YILMAZ
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Arş. Gör. Şule KOCABAŞ
E-Posta [email protected]

Hemşirelik Programı

text
Adı Soyadı Dr.Öğr.Üyesi Ayşe ÇAL
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi Bediye ÖZTAŞ
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi Nursemin ÜNAL
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi Zeynep ÖLÇER
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi Şeyma OSMANLIOĞLU COŞUKUN
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Arş. Gör. Günay HAZIR
E-Posta [email protected]

Meslek Yüksekokulu

Bilgisayar Proğramcılığı Programı

text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Abdullah Serdar ÖNDER
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Mehmet Sinan ORUÇ
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Olcay Özge ERSÖZ
E-Posta [email protected]

İnşaat Teknolojisi Programı

text
Adı Soyadı Öğr.Gör. Alperen SARI
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Mehmet Yavuz KARABULUT
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Nurdan Gül KÖROĞLU
E-Posta [email protected]

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Ağız ve Diş Sağlığı Programı

text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi Mert ATAOL
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Nursel DÜNDAR
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Semiha ERKOCA
E-Posta [email protected]

Ameliyathane Hizmetleri Programı

text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Tuğba TAHTA
E-Posta [email protected]

Anestezi Programı

text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Ayten AKKAYA
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Zehra BAŞAYAR
E-Posta [email protected]

Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı

text
Adı Soyadı Öğr.Gör. Habibe SAYRAÇ
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Murat Ersin DURĞUN
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Parisa EBRAHİMPOUR MOGHADDAM TASOUJ
E-Posta [email protected]

Diş Protez Teknolojisi Programı

text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Seda ATAOL
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Murat Çağatay SONKAYA
E-Posta [email protected]

Diyaliz Programı

text
Adı Soyadı Öğr.Gör. Sinem CEYLAN
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Uzm. Sevinç ERYILMAZ
E-Posta [email protected]

Fizyoterapi Programı

text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Halil İbrahim BULGUROĞLU
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Ümmühan YAĞMURKAYA
E-Posta [email protected]

İlk ve Acil Yardım Programı

text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Hatice Gözde KESKİN
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Nilay BEKTAŞ AKPINAR
E-Posta [email protected]

Odyometri Programı

text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi İsmail GÜLER
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Hava YILDIZ
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Nazan NEMLİ
E-Posta [email protected]

Radyoterapi Programı

text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Dr. Günay ÖMER
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Duygu DEMİR KIZILIRMAK
E-Posta [email protected]

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı

text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Emre ÜNVER
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Nurhan ÖZDEMİR
E-Posta [email protected]

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı

text
Adı Soyadı Doc. Dr. Eylem TURAN
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Abdullah Yücel BABA
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Duygu Fevziye VURAL
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Sevda AKAY SAZAKLIOĞLU
E-Posta [email protected]

Kurum Dışı Görevlendirme

text
Adı Soyadı Prof. Dr. Bülent ÇELİK
text
Adı Soyadı Prof. Dr. Gülnihal MERAL
text
Adı Soyadı Prof. Dr. Muzaffer ŞEKER
text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi Burçak ÇABUK
text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi Göksel ÖZCAN
text
Adı Soyadı Dr. Öğr. Üyesi Harun Türker KARA
text
Adı Soyadı Öğr.Gör. (Okutman) Abdul Samet ŞENGİL
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. (Okutman) Ahmet UĞUR
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. (Okutman) İrem BOZYİĞİT
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. (Okutman) Kübra GÜRSOY
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. (Okutman) Tuba ŞENEL İNCE
text
Adı Soyadı Öğr. Gör. Reyhan TULGAR
text
Adı Soyadı Bilgin CANAZ
text
Adı Soyadı Canan AYKENT
text
Adı Soyadı Recai Hayri NURİKADIOĞLU