2020-2021 Akademik Yılı Kayıt Yenileme İşlemleri

12.08.2020

Üniversitemizin ön lisans ve lisans programlarında kayıtlı öğrencilerimiz için 2020 – 2021 akademik yılı ücretlerimiz belirlenmiş olup, tüm dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu salgın göz önünde bulundurularak kayıt yenileme işlemlerinde oluşabilecek yoğunluğa engel olmak için kayıt yenileme işlemleri  12 Ağustos–25 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Kayıt yenileyecek öğrencilerimiz 2020 – 2021 akademik yılı ücretlerini MEBİS ödeme bilgileri sayfasından öğrenebilir ve ödeyebilirler.

Ders seçim işlemlerinin yapılacağı tarih akademik takvimde belirtilecek olup tam burslu öğrencilerin kayıt yenileme işlemleri için ilan edilecek tarihte sadece ders seçimi yapmaları yeterlidir.

  1. NAKİT VEYA KREDİ KARTI İLE TEK SEFERDE YAPILAN ÖDEMELERDE %5 İNDİRİM UYGULANACAKTIR.

 

  • Ödemelerini nakit olarak banka şubesi üzerinden yapmak isteyen öğrenci ve velilerimiz tüm Albaraka Türk  Bankası şubelerinden  öğrencinin TCKN si ile %5 peşin indirimli olarak ödeyebilirler.

 

  • İnternet bankacılığıüzerinden havale/EFT ile ödeme yapmak isteyen veya nakit ödeme yapmak isteyen  öğrenci ve velilerimiz öğrenci MEBİS otomasyon sisteminden peşin ödeme seçeneğini kullanarak %5 peşin indirimli ödeme tutarlarını öğrenip ödemelerini aşağıdaki banka hesap bilgileri ile  ödeyebilirler.

 

TÜRKİYE HALK BANKASI                                                                                   

ALTUNİZADE TİCARİ ŞUBE: 0896

HESAP NO (TL): 10260949

IBAN NO (TL): TR32 0001 2009 8960 0010 2609 49

ALICI ADI: Ankara Medipol Üniversitesi

 

Önemli not: Havale/EFT olarak işlem yapan öğrenci ve velilerimizin ödeme işlemini gerçekleştirirken Dekontun açıklama kısmına öğrenci adı, soyadı ve T.C. vatandaşlık numaralarını yazdırmaları önemle rica olunur. Muhasebe birimi elden nakit tahsilat yapmamaktadır.

 

  • Öğrencilerimiz, MEBİS ödeme bilgileri sayfasın da yer alan çevrimiçi ödeme sistemindeki peşin ödeme seçeneğini kullanarak internet üzerinden öğrenim ücretlerini Kredi kartı ile tek çekim %5 indirimliolarak ödeyebilirler.  Öğrenim ücretinin tamamı tek çekim olarak ödenmemesi halinde kayıt işlemleri tamamlanamayacaktır. American Express özellikli ve yurt dışı kredi kartları çevrimiçi ödeme sisteminde kullanılamamaktadır.

 

  1. KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME

Öğrencilerimiz, MEBİS ödeme bilgileri sayfasın da yer alan çevrimiçi ödeme sistemini kullanarak internet üzerinden öğrenim ücretlerini kredi kartı ile taksitli olarak ödeyebilirler. Çevrimiçi ödeme sistemini kullanarak öğrenim ücretinin taksitlendirilebilmesi (9 taksit) için kullanılacak banka kredi kartları aşağıdaki gibidir.

 

1 – Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları ve World özellikli kartlar

2 – Denizbank Kredi Kartları ve Bonus özellikli kartlar,

3 – Türkiye İş Bankası Kredi Kartları ve Maximum özellikli kartlar,

4 – Halk Bankası Kredi Kartları ve Paraf özellikli kartlar,

5 – Akbank Kredi Kartları ve Axess özellikli kartlar,

6 – QNB Finans Bank Kredi kartları ve Advantage Özellikli kartlar.

 

Yukarıda sıralanan kartlar dışındaki kartlara taksitlendirme yapılamamaktadır. Öğrenim ücretinin tamamı tek çekim ya da taksitli olarak ödenmemesi halinde kayıt işlemleri tamamlanamayacaktır. American Express özellikli ve yurt dışı kredi kartları çevrimiçi ödeme sisteminde kullanılamamaktadır.

 

  1. OKUL TAKSİT SİSTEMİ (10 TAKSİT)

Taksitli ödemeden yararlanmak isteyen öğrenci ve velilerimizin Albaraka Türk bankasının tüm şubelerinde görevlendirilen Bireysel Müşteri İlişkileri Yetkililerine başvurup taksitli ödeme anlaşması yapmaları gerekmektedir..

Albaraka Türk OTS bilgileri için tıklayınız. 

 

Ankara Medipol Üniversitesi

İletişim Bilgileri:

Çağrı Merkezi             : 444 20 10

E-posta                         : [email protected]

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com