Rektörlük

Medipol ailesine hoş geldiniz…

Ankara Medipol Üniversitesinin hedefi; Medipol ailesinin sahip olduğu yüksek deneyim ile, bilimsel düşünen, düşünceyi bilgiye dönüştüren, bilgiyi hayata aktaran, hayatı değerlerle kuran, bu değerleri de dünyaya yayan, verdiği eğitim ve hayata kattığı farklılıklarla kalıcı üstünlükleri olan bir üniversite olmaktır. Eğitim ve sağlık alanında dünyadaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, öğrenci odaklı bir üniversite olarak öğrencilerimizi, toplumun değişen ihtiyaçlarına cevap verecek en gelişmiş bilgi ile donanmış, plan ve politikalar üretilmesinde danışılan, gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, yenilikçi, eleştirel bakış açısına sahip, ülkesini seven, dünyayı vatan bilen, öz güven sahibi, çağdaşlığı ve özgür düşünceyi özümsemiş, nitelikli, ilkeli  ve erdemli bireyler yetiştirmeyi kendine amaç edinmiştir.

Ankara’da, Cumhuriyet’in kalbinde, başkentinde yer alan Üniversitemiz, eğitimin tüm aşamalarında şehrin imkânları ile başkentte olmanın fırsatlarını öğrencilerimizle buluşturma gayreti içindedir.

Üniversitemizin alanlarında yetkin akademik kadrosu sizleri yeni ve ileri bilgilerle donatıp alanlarınızda üretken bireyler olarak hazırlarken, üniversitemizde kuracağımız öğrenci toplulukları ile sosyal, sanatsal, kültürel ve sportif alanlarda kendiniz için yeni ilgi alanları keşfedecek, entelektüel açıdan da bilgi ve becerilerinizi geliştireceksiniz.

MEDİPOL bir markadır. İlkeli ve estetik bir gelecek için çalışır. Bunun en büyük paydaşı sizlersiniz. Sizlerin bundan sonraki süreçte hiçbir zaman aklınızdan, yüreğinizden çıkarmayacağınız şey; bizlerin akademik ve idari personelimizle, yeni hayatınızın her aşamasında, her zaman yanınızda, yakınınızda olacağımız, sizlere her türlü desteği vereceğimizdir.

Üniversitemizi tercih eden tüm öğrencilerimizi kutluyoruz, başarılarının devamını diliyoruz. Tekrar ailemize hoş geldiniz…

MEDİPOL AİLESİ

2019

Yönetim

text
Adı Soyadı Prof. Dr. Ahmet Zeki ŞENGİL
Görevi Rektör
E-Posta
text
Adı Soyadı Prof. Dr. Murat DEMİREL
Görevi Rektör Yardımcısı
E-Posta [email protected]
text
Adı Soyadı Bahar Merve NUĞAYLAROĞLU ÇINAR
Görevi Rektörlük Özel Kalem Müdürü
E-Posta
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com