2021-2022 Öğrenim Yılı Kayıt Yenileme

AnasayfaAkademik Duyurular2021-2022 Öğrenim Yılı Kayıt Yenileme

2021-2022 Öğrenim Yılı Kayıt Yenileme
13.09.2021 / 24.09.2021

1.   Nakit veya kredi kartı ile tek seferde yapılan ödemelerde %5 indirim uygulanacaktır. 
1.1. Ödemelerini KREDİ KARTI ile yapacak öğrencilerimiz ve velilerimiz; çevrimiçi ödeme sistemindeki peşin ödeme seçeneğini kullanarak internet üzerinden öğrenim ücretlerini Kredi kartı ile tek çekim %5 indirimli olarak ödeyebilirler.  Öğrenim ücretinin tamamı tek çekim olarak ödenmemesi halinde kayıt yenileme işlemleri tamamlanamayacaktır.
1.3. Havale veya EFT ile ödeme yapmak isteyen öğrenci ve velilerimiz; çevrimiçi ödeme sistemini kullanarak peşin ödeme seçeneğini seçerek %5 peşin indirimli ödeme tutarlarını öğrenip aşağıdaki banka hesabına Havale / EFT yapabilirler. 

TÜRKİYE HALK BANKASI
ALTUNİZADE TİCARİ ŞUBE: 0896
HESAP NO (TL): 10260949
IBAN NO (TL): TR32 0001 2009 8960 0010 2609 49
ALICI ADI: Ankara Medipol Üniversitesi

Önemli not: Havale/EFT olarak işlemi yapan öğrenci ve velilerimizin ödeme işlemini gerçekleştirirken Dekontun açıklama kısmına öğrenci adı, soyadı ve T.C. vatandaşlık numaralarını yazdırmaları önemle rica olunur. Muhasebe birimi elden nakit tahsilat yapmamaktadır.

2.   KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME (9 TAKSİT)
2.1. Öğrencilerimiz MEBİS otomasyon sisteminde ÖDEME İŞLEMLERİ ekranında yer alan çevrimiçi ödeme sistemini kullanarak internet üzerinden öğrenim ücretlerini kredi kartı ile taksitli olarak ödeyebilirler, yıllık ödemenin tamımın kredi kartından çekilip 9 taksite bölünmemesi halinde kayıt yenileme tamamlanmamış olur.

Çevrim içi ödeme sistemini kullanarak, öğrenim ücretinin 9 taksit olarak ödenebilmesi için kullanılabilecek kredi kartları aşağıdaki gibidir. 

  1. Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları ve World özellikli kartlar,
  2. Denizbank Kredi Kartları ve Bonus özellikli kartlar,
  3. Türkiye İş Bankası Kredi Kartları ve Maximum özellikli kartlar,
  4. Halk Bankası Kredi Kartları ve Paraf özellikli kartlar,
  5. Akbank Kredi Kartları ve Axess özellikli kartlar,
  6. QNB Finans Bank Kredi kartları ve Advantage Özellikli kartlar.

Yukarıda sıralanan kartlar dışındaki kartlara taksitlendirme yapılamamaktadır. Öğrenim ücretinin tamamı tek çekim ya da taksitli olarak ödenmemesi halinde kayıt yenileme işlemleri tamamlanamayacaktır. American Express özellikli ve yurt dışı kredi kartları çevrimiçi ödeme sisteminde tek çekim olarak kullanılabilmektedir.

3.  OKUL TAKSİT SİSTEMİ (10 TAKSİT)
Taksitli ödemeden yararlanmak isteyen öğrenci ve velilerimizin tercih ettikleri bankanın tüm şubelerinde görevlendirilen bireysel müşteri ilişkileri yetkililerine, öğrencimizin TCKN yada Öğrenci Numarasını vererek taksitli ödeme anlaşması yapmaları gerekmektedir. Taksitli ödeme başvurunuz banka tarafından onaylandığı takdirde ödeme bilgileriniz otomatik olarak üniversitemizin Medipol Eğitim Bilgi Sistemine (MEBİS) aktarılacaktır. Tercih edebileceğiniz banka duyurularına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Albaraka Türk OTS bilgileri için TIKLAYINIZ.
Yapı Kredi OTS bilgileri için TIKLAYINIZ.


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com