2021 YKS KAYIT İŞLEMLERİ

AnasayfaAkademik Duyurular2021 YKS KAYIT İŞLEMLERİ

2021 YKS sonuçlarına göre Üniversitemizin bir programına kayıt hakkı kazanan adayların kayıtları COVID-19 küresel salgını ile mücadele ve tedbirleri kapsamında, 4 – 8 Eylül 2021 tarihleri arasında e-devlet kapısı üzerinden elektronik kayıt (e-kayıt) uygulaması ve herhangi bir sebeple e-devlet üzerinden kaydını tamamlayamayanlar için 6 – 10 Eylül 2021 tarihleri arasında Medipol Bilgi Eğitim Sistemi üzerinden uzaktan online olarak alınacaktır.

Kampüste kayıt işlemi yapılmayacaktır.

Kayıt işlemlerinize başlamadan önce “ÜNİVERSİTE KAYIT İŞLEMLERİ” başlıklı bilgilendirme metnini inceleyebilir, “KAYDIMI NASIL YAPACAĞIM” videosunu izleyerek kayıt süresince izlemeniz gereken adımları kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Yerleşen tüm adayların kesin kayıt öncesinde Ön Kayıt İşlemlerini tamamlamaları zorunludur.***

Ön Kayıt Paneli, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca öğrenci bilgileri üniversitemize aktarıldıktan sonra aktifleşecektir.

Detaylı bilgi için için lütfen TIKLAYINIZ.

2021 YKS Kayıt işlemleri Kılavuzu için TIKLAYINIZ.

Kayıt dönemi süresince üniversitemizin web sayfasında bulunan Canlı Destek Sistemi’nden online olarak ve 444 20 10 numaralı çağrı Merkezinden telefon ile eş zamanlı (4 – 10 Eylül 2021 tarihleri arasında) bilgi alabileceksiniz.


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com