2022 – 2023 Akademik Yılı Erken Kayıt İndirimi

AnasayfaAkademik Duyurular2022 – 2023 Akademik Yılı Erken Kayıt İndirimi

Üniversitemize kayıtlı ön lisans ve lisans programları öğrencileri için 2022 – 2023 akademik yılı ücretlerimiz belirlenmiştir. Erken kayıt yenileme indiriminden yararlanacak olan öğrencilerimizin      18 – 29 Nisan 2022 tarihleri arasında, gerçekleştirecekleri peşin ödeme tutarı %15 indirimden yararlanmalarını sağlayacaktır. Bu ayrıcalıktan yararlanmak isteyen öğrencilerimizin öğrenim ücretlerini belirtilen tarih aralığında peşin veya kredi kartı ile tek seferde (taksitsiz) ödemeleri gerekmektedir. Eğitim ücretlerinizi MEBİS ödeme bilgileri sayfasından öğrenebilir ve çevrimiçi olarak ödeyebilirsiniz.

  • Kredi kartı ile ödeme gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimizin MEBİS hesapları üzerinden ödeme işlemleri ekranını kullanmaları gerekmektedir. Ödeme işlemleri ekranından birden çok kredi kartı ile ödeme yapmanız mümkündür. Erken kayıt döneminde kredi kartı ile ödeme işlemleri sadece MEBİS üzerinden online olarak yapılmaktadır.
  • Havale, EFT ve nakit ödeme gerçekleştirmek isteyen öğrencilerimizin üniversitemizde nakit tahsilat yapılmaması sebebiyle ilanda yer alan banka hesap bilgilerini kullanmaları ve ödemelerini üniversitemiz banka hesaplarına gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
  • Erken kayıt yenileme döneminde kayıt yenilemeyen öğrencilerimiz için Normal Kayıt Yenileme 12 – 23 Eylül 2022 tarihleri arasında yapılacaktır, ücretin tamamının peşin veya kredi kartıyla tek seferde ödenmesi halinde %5 peşin indirimi uygulanacaktır. Taksitli ödeme yapmak isteyen öğrencilerimiz için ise indirimsiz tutar üzerinden kredi kartıyla 9, OTS (Okul taksit sistemi) ile 10 taksit imkanlarından yararlanabilirler.
  • 2019-2020 ve takip eden akademik yıllarda yurt dışı kontenjandan kayıt olan ön lisans ve lisans programları öğrencilerimiz erken kayıt indiriminden yararlanamayacaklardır.

Ankara Medipol Üniversitesi Banka Hesap Numarası

Türkiye Halk Bankası                                

Altunizade Ticari Şube: (0896)                                 

Hesap No: 10260949

Iban No: TR32 0001 2009 8960 0010 2609 49

Alıcı Adı: Ankara Medipol Üniversitesi

Önemli Not: Ödemelerini bankaya gerçekleştirecek öğrenci ve velilerimizi; dekontlarının açıklama kısmına öğrenci T.C. kimlik numarası, Ad ve Soyadı yazdırmaları önemle rica olunur.

Ayrıntılı Bilgi için:

Çağrı Merkezi: 444 20 10

[email protected]

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com