Ankara Medipol Bilgisayar Mühendisliği 1. Sınıf Öğrencilerimizin Oyun Programlama Yarışmasındaki Başarıları

AnasayfaHaberlerAnkara Medipol Bilgisayar Mühendisliği 1. Sınıf Öğrencilerimizin Oyun Programlama Yarışmasındaki Başarıları

Bilgisayar Mühendisliği 1. sınıf öğrencilerimiz 48 saat içerisinde kendi geliştirdikleri oyunlarıyla itch.io üzerinde katıldıkları Game Jam yarışmalarında birincilik ve üçüncülük derecelerine layık görülmüşlerdir.

Erdem Sönmez, Fahrettin Özkan ve Tolga Yaşar’dan oluşan ekibimiz 10 Nisan 2023 tarihinde Manchester Universitesi Bilgisayar Bilimi Bölümü tarafından düzenlenen yarışmaya(https://itch.io/jam/uom-gamejam) yabancı dil engelini aşmaya dönük ‘Lost in Translation’ teması üzerine yarışmaya katılarak birincilik elde etmişlerdir.

Erdem Sönmez, Fahrettin Özkan, Efe Uğur ve Tolga Yaşar’dan ekibimiz de 27 Şubat 2023 tarihinde tema kısıtı olmaksızın California State Üniversitesi tarafından düzenlenen yarışmada (https://towzle.itch.io/hope-and-fate) da üçüncülük derecelerini elde etmişlerdir. Söz konusu oyunun konusu güneşle büyüyen bir insanın güneşi tekrar elde etmenin fantastik hikayesini konu edinmekteydi.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com