Ankara Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri Ankara Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen Portfolyo Günlerine katıldı.

AnasayfaHaberlerAnkara Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri Ankara Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen Portfolyo Günlerine katıldı.

Ankara Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencileri akademisyenlerinin de katılımıyla Ankara Ticaret Odası Kreatif Endüstriler ve Markalaşma Özel İhtisas Komisyonu ve Wedesingtoo koordinatörlüğünde gerçekleştirilen II. Portfolyo Günlerine katılım sağladı. İçinde üniversitemizin de bulunduğu 16 üniversitenin katılım sağladığı etkinlikte metin yazarlığı, görsel iletişim tasarımı, sahne sanatları, müzik, mimarlık, film ve yakın alanlarda öğrenim gören öğrenciler, portföylerini akademi ve sektörden uzmanların değerlendirmelerine sunma imkânı buldular. Öğrencilerimiz, bu organizasyona katılarak bölüm derslerinde geliştirdikleri uygulamalı çalışmalarından oluşan portfolyolarını çeşitli marka uzmanları, ajans yöneticileri ve sektörün önde gelen isimleriyle iletişim kurarak iş ve staj fırsatları, etkinlik düzenleme fırsatı buldular.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com