Ankara Medipol Üniversitemiz Yine Önemli Uluslararası Toplantıya Ev Sahipliği Yaptı

AnasayfaHaberlerAnkara Medipol Üniversitemiz Yine Önemli Uluslararası Toplantıya Ev Sahipliği Yaptı

Ankara Medipol Üniversitemiz yine önemli uluslararası toplantıya ev sahipliği yaptı. Bu bağlamda 21.12.2022 tarihinde Umman Sultan Qaboos Üniversitesinden Abdul Aziz Mattar Al-Abri, Mahmood Abdullah AlKindi ve Prof. Hadj Bourdoucen Üniversitemizi ziyaret etmişlerdir.

Ankara Medipol Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi tarafından (TTO) hizmetleri ve faaliyetleri üzerine sunum yaptığı ziyarette, Ankara Medipol Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ali Güneş, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Tansel Özyer ve İstanbul Medipol Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Reda AlHajj, Sultan Qaboos Üniversitesinden Abdul Aziz Mattar Al-Abri, Mahmood Abdullah AlKindi ve Prof. Hadj Bourdoucen yer almışlardır.

Toplantıda ikili akademik ve araştırma iş birliği olanaklarının görüşüldü. Bu bağlamda, ikili anlaşma imzalanması, karşılıklı öğrenci ve akademik personel değişimi, staj imkânı ve yaz okulu düzenlenmesi karaları alındı. Bu konuların daha da netlik kazanması için önümüzdeki günlerde online görüşme yapılmasına karar verildi.

Karşılıklı hediyeleşmeler ve fotoğraf çekimlerinden sonra toplantı sona ermiştir.

Copyright 2018 © Ankara Medipol Üniversitesi | Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı