Ankara Medipol Üniversitesi Gazetesi MEDPLUS İlk Sayısı ile Yayında!

AnasayfaAkademik DuyurularAnkara Medipol Üniversitesi Gazetesi MEDPLUS İlk Sayısı ile Yayında!

İsim fikrinden logo tasarımına, köşe yazılarından haber kaynağına kadar tüm koordinasyonunu Medipol İletişim Kulübü – Gazete Ekibi’nin üstlendiği gazetemiz MEDPLUS, Ankara Medipol Üniversitesi’nin interaktif gazetesi olarak yayında! Öğrencilerimizin yaratıcılığı, alan bilgisi, takım çalışması ve azmi sayesinde hazırlanan gazetemiz, 2021-2022 Akademik Bahar yarıyılı sonunda ilk sayısı ile bizlerle!.. MEDPLUS, üniversitemizin çevreye duyarlı, hoşgörülü, mükemmeliyetçi, özgürlükçü, etik değerlere bağlı, katılımcı, yenilikçi kurumsal değerleri ile örtüşen bir yayıncılık ahlakıyla ve ilkesiyle yol almayı amaçlıyor.

MEDPLUS, hem geleneksel basılı formda hem de geleneksel medyadan doğup günümüz teknoloji evreninde yerini alan dijital formda tasarlanmış interaktif bir gazetedir. Yeni medyanın sunduğu etkileşim ve katılım imkanıyla birer kullanıcı haline gelen okurlarımız, gazetemizin basılı formundan, QR kodlar sayesinde kolayca dijital formuna akabilecek; bu sayede, akademik ve kültürel zengin içeriğine bizzat katılım sağlayabilecekler.

“Okur-kullanıcılarımız”ın yorumları ve katkılarıyla her geçen gün gelişmeyi hedefleyen gazetemizin önümüzdeki sayılarında interaktif video görsellerine ulaşabilme, sosyal medya paylaşımlarında bulunabilme, etkinliklerde yer alabilme, oyun oynayabilme gibi geniş bir etkileşim seçeneği ve bunların karşılığında eğlenceli ödüller kazanabilme fırsatları yer alacak. MEDPLUS, geleneksel adıyla “okurları”nı yeni adıyla “kullanıcılarını” keyifli, etkileşimli ve uzun soluklu bir yol arkadaşlığına davet ediyor.!..

Medplus ilk sayısına ulaşmak için tıklayınız

Editör ; Dr.Öğr.Üye. Huri Deniz KARCI

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com