Feragat Haftası Sonrası 2022 Projesi Erasmus+ Staj Hareketliliği ve Erasmus Personel Hareketliliği Nihai Sonuçları

AnasayfaAkademik DuyurularFeragat Haftası Sonrası 2022 Projesi Erasmus+ Staj Hareketliliği ve Erasmus Personel Hareketliliği Nihai Sonuçları

05/01/2023-20/03/2023 tarihli Erasmus Personel Hareketlilikleri ve Öğrenci Staj Hareketliliği aday başvuru sonuçları 22/03/2023 tarihli komisyon toplantısı ile ilan edilmiştir. 27/03/2023-02/04/2023 tarihli feragat haftası içerisinde feragat eden personel ve öğrenci hareketliliklerine ilişkin dilekçe ve feragatler değerlendirilmiş olup, gerekli güncellemeler yapılmıştır. Kesinleşen nihai liste belirlenmiştir.

Feragat eden personelin yerine aynı kategoriden ilk yedek adaydan başlanarak yedeklerin asile geçiş hakkı otomatik olarak sağlanmıştır. Daha fazla katılımcının faaliyetten faydalanmasını sağlamak amacıyla mevcut hibemiz doğrultusunda yapılan değerlendirme sonucu en fazla 3 günlük hibe ödemesi yapılabilecek şekilde 10 personel seçilmiştir. Ayrıca 6 öğrenci staj hareketliliği için seçilmiştir.

Bu başvuruların değerlendirilmesi ve nihai karar verme aşamasında, değerlendirmeyi yapan personel (Erasmus Komisyonu üyeleri) ile başvuru sahipleri arasında değerlendirmeyi yapan personelin tarafsızlığını etkileyebilecek herhangi bir kişisel ilişki bulunmamakta olup, karar eşitlik, tarafsızlık ve şeffaflık kurallarına uygun bir şekilde verilmiştir.

1.) Feragat Sonrası Kesinleşen Öğrenci Staj Hareketliliği Sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

2.) Feragat Sonrası Kesinleşen Personel Hareketliliği Sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Saygılarımızla,

Erasmus Kurum Koordinatörlüğü [email protected]

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com