İngilizce Muafiyet Sınavı – EK DUYURU

AnasayfaÖğrenciİngilizce Muafiyet Sınavı – EK DUYURU

 1) 29.09.2020 tarihinde gerçekleşen 1. Aşama sınavına girmekte problem yaşadığını tespit etiğimiz veya herhangi bir sebeple sınavı tamamlayamayan öğrencilerimiz, aynı formatta hazırlanacak 1. Aşama sınavına daha sonra ilan edilecek bir tarihte tekrar girebileceklerdir.

 2) 2. Aşama olan Speaking(Konuşma) sınavına girmeye hak kazanan ve aynı şekilde 29.09.2020 tarihinde gerçekleşen 1. Aşama sınavına girmekte problem yaşadığını tespit etiğimiz veya herhangi bir sebeple sınavı tamamlayamayan öğrencilerimiz 01/02.10.2020 tarihinde yapılacak Speaking(Konuşma) sınavına alınacaklardır. Sınav giriş bilgileri ve listeler web sitemizde aşağıda yayınlanmıştır:

a) Her öğrencinin Speaking (Konuşma) sınavı için kendi ad ve soyadlarına göre düzenlenmiş sınav giriş listelerine dikkat etmeleri gerekmektedir. 

b) MICROSOFT TEAMS üzerinden yapılacak sınav için; öğrencilerimiz Medipol öğrenci mail adresleri ile MICROSOFT TEAMS’e giriş yapıp, sonrasında aynı linke tıklayarak sınav tarih ve saatinde hazır bulunmaları gerekmektedir. 

 3) Hazırlık Okulundan muaf olanlar listesi tüm sınavlar tamamlandıktan sonra web sitemizde ilan edilecektir.

Sınav tarih ve saati için tıklayınız

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com