Toplumsal Katkı

Üniversitemizin Merkez Kampüs Bahçe alanında 13 Mayıs 2024  Pazartesi  günü ‘Sosyal Sorumluluk ve Farkındalık Kermesi’  düzenlenmiştir. 

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu  Fizyoterapi Programı ‘Sosyal Sorumluluk ve Gönüllülük’ ders kapsamında  sivil toplum örgütleri konusunda üniversite genelinde farkındalık yaratmak amacıyla Dr. Öğr. Üye. Nuray Girgin danışmanlığında Fizyoterapi Programı 2. sınıf öğrencileri tarafından 13 Mayıs 2024  Pazartesi  günü saat: 12:00- 17:00 arası Merkez Kampüs Bahçe alanında  ‘Sosyal Sorumluluk ve Farkındalık Kermesi’  düzenlenmiştir.

  • SERÇEV, LÖSEV, AKUT, TEMA, Kızılay, Yeşilay ve Kadın Dayanışma Vakfı, adlı sivil toplum örgütleri ile temasa geçilmiş ve her biri için standlar açılmıştır.
  • Okulumuzun öğrenci kulüpleri ile temasa geçilip katılımları sağlanmıştır. Öğrenciler standlar da farklı oyunlar ve yiyecek-içecek sunumları yapmışlardır. Ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı işbirliği ile katılımları artırmak için instagram sayfasından paylaşımlar yapılmıştır. 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com